KONST / Litografier / Färglitografi 13152057
nr 1315 2057
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Djurgårdsfärja. Signerad, numrerad 18/150. Motivet: 66x53 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:31:21
20/3 10:01:32
23/3 18:51:12
23 mar
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund